AKTUALNOŚCI

Lato tuż, tuż
04.07.2018


 

Podczas tegorocznych wakacji Gmina Świebodzie organizuje kolonie letnie dla dzieci i młodzieży. W tym roku w okresie 04.07.2018 - 17.07.2018 dzieci i młodzież z terenu naszego miasta wypoczywać będzie w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno w województwie zachodniopomorskim. Na wakacje do malowniczej nadmorskiej miejscowości wyjedzie 50 dzieci. Koloniści spędzą swój pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym "Bryza" mając zapewnione 4 posiłki dziennie oraz mnóstwo atrakcji.

Urozmaiceniem wypoczynku nad morzem będzie całodniowa autokarowa wycieczka do Kołobrzegu i Trzebiatowa. Mali koloniści czas wolny spędzać będą na różnego rodzaju konkursach, zabawach, grach oraz zajęciach sportowych.

Ośrodek Wypoczynkowy "Bryza" w Mrzeżynie w którym będą wypoczywały dzieci, położony nad morzem w odległości 500 m od piaszczystej plaży. Dzieci Zakwaterowane będą w pokojach 4- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W Ośrodku znajduje się klimatyzowana stołówka, sale do zajęć grupowych, sale do tenisa stołowego, świetlice, namiot dyskotekowy ze sprzętem nagłaśniającym o pow. 80 m2., plac zabaw oraz boisko.

Również jak co roku, na terenie miasta zorganizowany będzie wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Nasi najmłodsi mieszkańcy w tym roku w okresie 01.07 - 31.07.2018 r., będą mogli skorzystać z oferty świetlicy środowiskowej, która tradycyjnie jest już miejscem gdzie odbywają się półkolonie.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
  


 

|   strona główna  |  dodaj do ulubionych  |  do góry  |

   Copyright © PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ I PRZEMOCY W RODZINIE w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone 
  
design by TONER