AKTUALNOŚCI

"Drzwi otwarte" w Klubie Seniora
01.03.2019


 
Ku miłemu zaskoczeniu organizatorów na "Drzwiach otwartych" Klubu Seniora mieszczącego się przy ul. Osiedle Sudeckie 10 pojawiły się tłumy. 

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Pani Izabela Siekierzyńska przedstawiła główne założenia Klubu natomiast Pani Agata Koperska, która na co dzień będzie zajmowała się organizacją zajęć w Klubie, przedłożyła ofertę Klubu oraz przedstawiła wykwalifikowaną kadrę, która prowadzić będzie takie zajęcia jak: joga, kinezyterapia, ćwiczenia korekcyjne czy warsztaty plastyczne. 

W spotkaniu uczestniczył także Zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Pan Robert Sysa. Dla wszystkich czekały ciepłe napoje oraz przepyszne pączki, za które bardzo dziękujemy Pani Danucie Gibek, działającej w Stowarzyszeniu Senior Aktywny Obywatel. Podziękowania należą się również wszystkim Paniom zaangażowanym w organizacji dzisiejszego spotkania. Od 01.03.2019 r. w siedzibie Klubu przyjmowane będą deklaracje uczestnictwa w zajęciach. Osoby, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu.

 

   

   

 

 
 


 

|   strona główna  |  dodaj do ulubionych  |  do góry  |

   Copyright © PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ I PRZEMOCY W RODZINIE w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone 
  
design by TONER