AKTUALNOŚCI

Morska przygoda
17.06.2019


 

Podczas tegorocznych wakacji Gmina Świebodzie organizuje kolonie letnie dla dzieci
i młodzieży. W tym roku w okresie 02.07.2019 - 11.07.2019 dzieci i młodzież z terenu naszego miasta wypoczywać będzie w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno w województwie zachodniopomorskim. Na wakacje do malowniczej nadmorskiej miejscowości wyjedzie 50 dzieci. Koloniści spędzą swój pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym "Pokusa" mając zapewnione 4 posiłki dziennie oraz mnóstwo atrakcji.

 

Urozmaiceniem wypoczynku nad morzem będzie całodniowa autokarowa wycieczka do Kołobrzegu. Mali koloniści czas wolny spędzać będą na różnego rodzaju konkursach, zabawach, grach oraz zajęciach sportowych.

Ośrodek Wypoczynkowy "Pokusa" w Dźwirzynie w którym będą wypoczywały dzieci, położony nad morzem w odległości około 400 m od piaszczystej plaży. Dzieci Zakwaterowane będą w pokojach 5- osobowych, klimatyzowanych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada boisko do piłki siatkowej plażowej, miejsce na ognisko, świetlice, salę telewizyjną, salę dyskotekową, stół do tenisa stołowego.
Również jak co roku, na terenie miasta zorganizowany będzie wypoczynek dla dzieci i młodzieży ze Świetlicy Środowiskowej "Tęczowa Gromada". Nasi najmłodsi mieszkańcy w tym roku w okresie 01.07 - 26.07.2019 r., będą mogli skorzystać z oferty świetlicy środowiskowej, która tradycyjnie jest już miejscem gdzie odbywają się półkolonie.

Kuratorium Oświaty zapewniło 10 miejsc dla dzieci, które będą wypoczywały w Międzywodziu w okresie od 05.08 do 18.08.2019 r.

 

 


 

|   strona główna  |  dodaj do ulubionych  |  do góry  |

   Copyright © PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ I PRZEMOCY W RODZINIE w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone 
  
design by TONER