AKTUALNOŚCI

Obchody Międzynarodowego Dnia Seniora.
02.10.2019


 
W dniu 25 IX w sali Rodzinnych Ogrodów Działkowych Lilia odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora, który przypada 1 października. 

W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta Świebodzice Pan Paweł Ozga, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Pan Robert Sysa, Prezes Polskiego Związku Emerytów Inwalidów i Rencistów w Świebodzicach Pan Aleksander Jermakow, Prezes Stowarzyszenia Senior Aktywny Obywatel Pani Irena Czapkowska oraz przedstawiciele Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych Lilia Pani Pelagia Błazik i Pan Kazimierz Buszyk, a także Nasi wspaniali uczestnicy Klubu Seniora, mieszczącego się przy ul. Osiedle Sudeckie 10. 

Tradycją wszelkich uroczystości w Klubie Seniora stał się występ grupy wokalnej, która tym razem poruszyła publiczność utworem "Złoty pierścionek". Niespodzianką dla wszystkich okazał się polonez, do którego włączył się Prezes Polskiego Związku Emerytów Inwalidów i Rencistów w Świebodzicach Pan Aleksander Jermakow, który rozpoczął zabawę taneczną. Był to dzień pełen wspomnień i radości co widać na załączonej fotorelacji. Cieszymy się, że uroczystość ta, połączyła wszystkie organizacje zrzeszające Seniorów w mieście, albowiem Seniorzy stanowią bardzo ważną grupę w społeczeństwie. 

 

   

   

   

   

   

 

 


 

|   strona główna  |  dodaj do ulubionych  |  do góry  |

   Copyright © PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ I PRZEMOCY W RODZINIE w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone 
  
design by TONER